معرفی ماشین
جدیدترین پلتفرم جریان مجدد Heller Reflow Oven MK7 معیار جدیدی را در فناوری مدرن لحیم کاری SMT ایجاد می کند.
این سیستم که با یک ماژول گرمایشی-نسل پایین-طراحی شده است، یکنواختی حرارتی فوقالعاده با دلتا{2}}T بسیار پایینتر در مجموعههای پیچیده PCB- ارائه میکند و در عین حال مصرف کلی انرژی را بهطور چشمگیری کاهش میدهد.
یک معماری مدیریت شار بازطراحی شده، کارایی مجموعه را افزایش می دهد، نیازهای تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند، و محفظه فرآیند را برای پایداری طولانی مدت{0}مدت تولید، فوق العاده تمیز نگه می دارد.
ماژول خنککننده پیشرفته به نرخهای خنککننده پیشرو در صنعت و دمای خروجی بسیار پایین{1}PCB دست مییابد، و از جداسازی حرارتی عالی بین مناطق و کنترل فرآیند برتر برای برنامههای کاربردی-بدون سرب و چگالی بالا- اطمینان حاصل میکند.
توضیحات محصولات
سیستم گرمایش پیشرفته برای یکنواختی درجه حرارت برتر
ماژول گرمایش{0}پروفایل پایین ارتقا یافته ما، همراه با طراحی پروانه با راندمان بالا، عملکرد حرارتی فوقالعادهای را در کل PCB ارائه میکند.
معماری جریان هوای بازطراحی شده، توزیع هوای روانتر و متمرکزتر را تضمین میکند و در نتیجهبه طور قابل توجهی دلتا-Tو یکنواختی درجه حرارت فوق العاده-حتی در مجموعه های پیچیده و با چگالی بالا-.
این سیستم گرمایش نسل بعدی، پایداری فرآیند را بهبود میبخشد، کیفیت لحیم کاری را بهبود میبخشد و از نتایج ثابت در تقاضاهای مختلف تولید پشتیبانی میکند.

-نسل بعدی سیستم خنک کننده برای لحیم کاری با کارایی بالا
پلتفرم خنککننده پیشرفته ما پیکربندیهای چندگانه ماژول را ارائه میدهد که برای پاسخگویی به طیف وسیعی از الزامات تولید-از جمله الزامات سختگیرانه پروفایلهای لحیم کاری بدون سرب{1} مدرن طراحی شدهاند.
هر گزینه خنک کننده برای ارائه کنترل حرارتی دقیق، استخراج سریع حرارت و ثبات فرآیند استثنایی بهینه شده است.
برای مجموعههای{0}} PCB با جرم زیاد یا برنامههایی که به خنکسازی بسیار سریع نیاز دارند،سیستم خنک کننده فوق العاده-موجود است. این ماژول با ظرفیت{1}بالا، نرخ سرمایش بیش از حد را به دست میآورد6 درجه در ثانیه، در حالی که دمای خروجی PCB را در پایین نگه می دارد50 درجه، حصول اطمینان از جابجایی پایدار پایین دست و قابلیت اطمینان عالی اتصال لحیم کاری.

پروفیل های حرارتی پایدار و دلتای پایین-T با بهره وری انرژی بهینه
پلت فرم MK7 از طریق معماری گرمایشی پیشرفته و سیستم کنترل دینامیکی پیشرفته، ثبات حرارتی فوق العاده ای را ارائه می دهد. این پیشرفتها توزیع دقیق دما و دلتا{2}}T فوقالعاده کم را در کل سطح PCB تضمین میکنند.
بهره وری انرژی به طور قابل توجهی از طریق آب بندی ارتقا یافته، عایق تقویت شده و مدیریت جریان هوا بهینه بهبود می یابد.
علاوه بر این، یکپارچهسیستم مدیریت انرژیبه طور هوشمند مصرف برق را در دورههای کاهش بار تولید تنظیم میکند و امکان کاهش بیشتر در مصرف انرژی عملیاتی را بدون به خطر انداختن عملکرد فراهم میکند.

طراحی بهینه برای کاهش زمان نگهداری پیشگیرانه
جدیدترین پلت فرم MK7 یک مبدل حرارتی بازطراحی شده را با یک سیستم مدیریت جریان آب سرد-یکپارچه میکند و در عین سادگی و سریع نگهداشتن تعمیرات معمول، راندمان جداسازی شار فوقالعاده را ارائه میدهد.
معماری جعبه آب ارتقا یافته عملکرد فیلتراسیون را افزایش میدهد، از تجمع در محفظه فرآیند جلوگیری میکند و پایداری تولید طولانیمدت را تضمین میکند.
با افزایش قابل توجه ظرفیت، سیستم جمعآوری شار فواصل نگهداری را بسیار فراتر از طرحهای سنتی گسترش میدهد-به اپراتورها اجازه میدهد تا تعمیرات پیشگیرانه را با دفعات کمتر و با کاهش چشمگیر خرابی انجام دهند.

انرژی-طراحی کارآمد برای ردپای کربن کمتر
راه حل های جریان مجدد ما با بهره وری انرژی و مسئولیت زیست محیطی در هسته خود مهندسی شده اند.
این سیستم با ترکیب مدیریت حرارت پیشرفته، ساختارهای جریان هوای بهینه، و فناوری صرفه جویی در انرژی هوشمند، به طور قابل توجهی مصرف کلی انرژی را کاهش می دهد و به کاهش ردپای کربن کمک می کند.
ما با تعهد بلندمدت-به توسعه سبز و پایدار، به طور مداوم اصول طراحی آگاهانه از محیط زیست را در محصولات خود ادغام می کنیم.
در حالی که الزامات عملکرد فنی سختگیرانه تولید لوازم الکترونیکی مدرن را برآورده میکند، تجهیزات ما به کارخانهها کمک میکند تا به اهداف جهانی-کاهش کربن و کربن- نزدیکتر شوند.

سیستم هوشمند طراحی شده برای تولید هوشمند
دگرگونی دیجیتال به تغییر شکل همه جنبههای صنعت مدرن ادامه میدهد-و تولید لوازم الکترونیکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای باقی ماندن در رقابت، کارخانه ها باید به سمت محیط های تولیدی هوشمند، متصل و مبتنی بر داده{2}} تکامل یابند.
معماری سیستم هوشمند ما برای پشتیبانی از این انتقال طراحی شده است. با فعال کردن-نظارت در زمان واقعی، جمعآوری دادهها، و تجزیه و تحلیلهای پیشرفته در تولید، فرآیند و تجهیزات، تولیدکنندگان میتوانند به اهداف بلند- پایدار دست یابند.تحویل سریعتر، هزینه عملیاتی کمتر و کیفیت محصول بالاتربا کارایی بیشتر از همیشه
با سازگاری کامل با Industry 4.0، ابزارهای نرم افزاری ما به طور یکپارچه در اکوسیستم های کارخانه هوشمند ادغام می شوند و به کاربران قدرت دید بهتر، قابلیت های پیش بینی و تصمیم گیری بهینه- برای تولید واقعاً هوشمند را می دهند.

طرح های قابل تنظیم متناسب با نیازهای برنامه شما
تولید کنندگان الکترونیک امروزی به بهره وری بالا و عملکرد ثابت نیاز دارند، در حالی که تامین کنندگان تجهیزات باید توانایی بیشتری را بدون به خطر انداختن کارایی هزینه ارائه دهند. برای حمایت از رشد و رقابت، خطوط تولید به سیستمهای انعطافپذیری نیاز دارند که بتوانند به راحتی با محصولات و فرآیندهای مختلف در هر دو سازگار شوند.SMTونیمه هادیبرنامه های کاربردی
پلت فرم MK7 با معماری بسیار قابل پیکربندی مهندسی شده است که طیف وسیعی از انواع برد، اندازه بستهها و الزامات ساخت را در خود جای میدهد. این تطبیق پذیری به شما امکان می دهد در بازارهای جدید گسترش پیدا کنید، خطوط تولید جدید معرفی کنید، و به سرعت به تقاضاهای متغیر مشتری پاسخ دهید{2}}به کسب و کار شما مزیت رقابتی واضحی بدهد.

مشخصات فنی
|
مدل |
1505MK7 |
1707MK7 |
1809MK7 |
1810MK7 |
1826MK7 |
1913MK7 |
1936MK7 |
2043MK7 (3C) |
2043MK7 (4C) |
|
طول (میلی متر) (هوا/N2) |
2200 / 2500 |
3600 |
4650 |
4650 |
4650 |
5900 |
5900 |
6774 |
7224 |
|
عرض (میلی متر) |
1520 |
1520 |
1520 |
1520 |
1520 |
1520 |
1520 |
1520 |
1520 |
|
ارتفاع (میلی متر) |
1440 |
1440 |
1440 |
1440 |
1440 |
1440 |
1440 |
1440 |
1440 |
|
وزن (کیلوگرم) |
1510 |
1550 |
2060 |
2060 |
2060 |
2520 |
2420 |
3765 |
3765 |
|
ورودی های برق |
208/240/380/400/415/440/480 VAC |
208/240/380/400/415/440/480 VAC |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
حداکثر قرعه کشی فعلی |
100 آمپر |
130 آمپر @ 208/240 ولت |
100 آمپر @ 380–480 ولت |
100 آمپر |
100 آمپر |
100 آمپر |
100 آمپر |
100 آمپر |
100 آمپر |
|
توان پیوسته (کیلووات) |
6 |
8 / 7 |
12 / 7.5 |
16 / 7.5 |
16 / 8 |
14 / 9 |
15 / 9 |
15 / 13 |
20 / 13 |
|
فشار منبع N2 (بار) |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
فشار عملیاتی N2 (بار) |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
|
مصرف معمولی N2 |
500-700 SCFH |
500-700 SCFH |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
مناطق گرمایشی |
5 |
7 |
9 |
10 |
8 |
13 |
10 |
13 |
13 |
|
طول گرمایش (میلی متر) (هوا/N2) |
1340 / 1300 |
1920 |
2580 |
2830 |
2710 |
3570 |
3600 |
4390 |
4490 |
|
مناطق خنک کننده |
1 |
1 |
2 |
2 |
2 |
3 |
3 |
3 |
4 |
|
طول خنک کننده (میلی متر) (هوا/N2) |
430 / 410 |
620 |
1000 |
750 |
870 |
1260 |
1230 |
1310 |
1660 |
|
حداکثر دما (درجه) |
350 |
350 |
350 |
350 |
350 |
350 |
350 |
350 |
350 |
|
دقت کنترل کننده دما (درجه) |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
±0.1 |
|
زمان تغییر نمایه (دقیقه) |
5 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
پشتیبانی PCB - کمربند تک خط / مش |
50-560 میلی متر (گزینه: 50-610 میلی متر) |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
دو خط (حالت تک خط) |
50-400 میلی متر (گزینه: 50-450 میلی متر) |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
دو خط (حالت دو خط) |
50-225 میلی متر (گزینه: 50-250 میلی متر) |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
ریل دو لاین |
FMMM، FMMF، FMFM |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
جهت PCB |
از چپ به راست، از راست به چپ |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
ترخیص مدار چاپی بالا / پایین |
تسمه مشبک: +58 میلی متر |
زنجیر: +29 / +29 میلیمتر و +35 / +35 میلیمتر |
برای همه یکسان است |
|
|
|
|
|
|
|
ارتفاع حمل و نقل (میلی متر) |
تسمه مشبک: 60±930 |
زنجیره: 60 ± 960 (گزینه 60 ± 900) |
همان |
|
|
|
|
|
|
|
سرعت نوار نقاله (mm/min) |
250–1880 |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
همان |
|
طول پین های پشتیبانی PCB |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
4.75 میلی متر |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
سیستم روغن کاری خودکار |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
|
تنظیم عرض برق |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
|
نرم افزار پروفایل KIC |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
استاندارد |
اطلاعات محصول فقط برای مرجع است. لطفا برای تایید آخرین اطلاعات با ما تماس بگیرید.

چرا با ما شریک شوید
✓ بیش از ارائه تجهیزات کامل - راه حل های خط SMT
✓ تجربه پروژه واقعی با خطوط SMT نصب شده و در حال اجرا
✓ پشتیبانی مهندسی قوی برای اتوماسیون و ادغام
✓ کاهش ریسک یکپارچه سازی و راه اندازی سریعتر خط-
✓ پشتیبانی فنی اختصاصی در طول چرخه عمر پروژه
درباره ما
ما در راه حل های کامل خط SMT و یکپارچه سازی اتوماسیون، ارائه تجهیزات قابل اعتماد و خطوط تولید اثبات شده با پشتوانه تجربه واقعی پروژه تخصص داریم.
Reflow Oven – سوالات متداول
س: 1. کوره جریان مجدد در تولید SMT برای چیست؟
A: در خطوط تولید SMT برای لحیم کردن قطعات الکترونیکی بر روی بردهای PCB از یک اجاق باز جریان استفاده می شود. پس از چاپ خمیر لحیم کاری و قرار دادن اجزا، PCB از داخل کوره جریان مجدد عبور می کند که در آن حرارت کنترل شده خمیر لحیم را ذوب می کند و اتصالات لحیم کاری قابل اعتماد ایجاد می کند.
س: 2. اجاق گاز با جریان مجدد چگونه کار می کند؟
A: کوره جریان مجدد با گرم کردن مجموعه های PCB از طریق مناطق مختلف دمایی، از جمله مناطق پیش گرم، خیساندن، جریان مجدد و خنک کننده کار می کند. هر ناحیه دقیقاً کنترل می شود تا از کیفیت لحیم کاری پایدار اطمینان حاصل شود و استرس حرارتی روی اجزا به حداقل برسد.
س: 3. یک کوره جریان مجدد چند ناحیه گرم کننده دارد؟
A: اکثر اجاق های SMT با 6 تا 12 منطقه گرمایش بسته به نیاز تولید در دسترس هستند. مناطق گرمایش بیشتر کنترل دما و کیفیت لحیم کاری بهبود یافته را به خصوص برای مجموعههای PCB پیچیده یا با چگالی بالا ارائه میکنند.
س: 4. چه نوع اجاق های جریان مجدد موجود است؟
پاسخ: انواع رایج کورههای جریان مجدد شامل کورههای جریان هوای داغ، کورههای جریان مجدد نیتروژن و کورههای بدون سرب-میشوند. انتخاب به پیچیدگی PCB، نوع خمیر لحیم کاری و الزامات کیفیت تولید بستگی دارد.
س: 5. تفاوت بین کوره های جریان هوا و نیتروژن چیست؟
A: کوره جریان مجدد نیتروژن سطح اکسیژن را در حین لحیم کاری کاهش می دهد و در نتیجه خیس شدن لحیم را بهبود می بخشد، نقص های کمتر و ظاهر بهتر مفصل لحیم کاری را به همراه دارد. کوره های جریان هوای داغ مقرون به صرفه تر هستند و برای اکثر برنامه های استاندارد SMT مناسب هستند.
س: 6. آیا کوره جریان مجدد برای لحیم کاری-بدون سرب مناسب است؟
ج: بله. کورههای جدید SMT برای لحیم کاری بدون سرب طراحی شدهاند، کنترل دما و عملکرد حرارتی پایدار را برای برآورده کردن الزامات فرآیند بدون سرب ارائه میدهند.
س: 7. چگونه مشخصات دما را برای یک کوره جریان مجدد تنظیم می کنید؟
A: مشخصات دما بر اساس مشخصات خمیر لحیم کاری، مواد PCB و انواع اجزا تنظیم می شود. پروفیل مناسب به اطمینان از کیفیت ثابت لحیم کاری کمک می کند و نقص هایی مانند سنگ قبر یا اتصالات سرد را کاهش می دهد.
س: 8. آیا می توان فر جریان مجدد را در یک خط کامل SMT ادغام کرد؟
ج: بله. یک اجاق جریان مجدد را می توان به طور کامل در یک خط تولید کامل SMT ادغام کرد و به طور یکپارچه با چاپگرهای خمیر لحیم کاری، ماشین آلات انتخاب و مکان، AOI و تجهیزات جابجایی برد کار می کند.
س: 9. چه تعمیر و نگهداری برای یک کوره جریان مجدد مورد نیاز است؟
پاسخ: تعمیر و نگهداری منظم شامل تمیز کردن باقیماندههای شار، بررسی فنها و بخاریها، بازرسی سیستمهای نوار نقاله، و تأیید صحت دما برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت پایدار است.
س: 10. چگونه می توانم فر مناسب را برای خط SMT خود انتخاب کنم؟
پاسخ: انتخاب کوره جریان مجدد مناسب به اندازه PCB، حجم تولید، فرآیند لحیم کاری و پیکربندی خط بستگی دارد. کار با یک ارائه دهنده راه حل خط SMT با تجربه به اطمینان از عملکرد مطلوب و یکپارچه سازی خط صاف کمک می کند.
تگ های محبوب: اجاق reflow هلر mk7، اجاق گاز reflow هلر mk7 تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, فر خلاء هلر, اجاق گاز لحیم کاری جریان مجدد نیتروژن صنعتی, اجاق لحیم کاری جریان مجدد نیتروژن درون خطی, فر جریان مجدد بدون سرب برای لوازم الکترونیکی مصرفی, دستگاه لحیم کاری جریان مجدد نیتروژن, اجاق گاز جریان هوای گرم SMT

